Opinie o NitFree Terminator

Opinie Użytkowników /  Mam

“Walczyłam z wszami cztery razy – córka przynosiła je ciągle z przedszkola. Dopiero gdy kupiłam NitFree Terminator udało mi się skutecznie usunąć gnidy. Od dwóch miesięcy mam ten grzebień i wiem, że teraz poradzę sobie z usunięciem wszawicy u córki. ”

Mama Oliwii

“Siostra mieszka w Wielkiej Brytanii i dała mi ten grzebień – tam jest bardzo popularny! On naprawdę robi różnicę. Dobrze, że w końcu będzie go można kupić w Polsce. Jak znów będzie epidemia w klasie córki to namówię inne mamy, żeby go też kupiły, bo z wszawicą musimy walczyć wspólnie. ”

Mama Zosi

Opinie Cioć Mamy z Głowy

“Mogłabym przeprowadzić zabieg usuwania wszy bez lupy, bez preparatu, bez fartucha – ale nigdy bez grzebienia NItFree Terminator.”

Ciocia Anita

Chcesz podzielić się swoją opinią o grzebieniu NitFree Terminator? Prześlij ją do nas na adres grzebienie@mamyzglowy.pl

Rekomendacje z salonów profesjonalnego usuwania wszy

Od 6 lat pracuję w branży i używam wyłącznie grzebieni NitFree Terminator w mojej klinice, ponieważ ich zęby z rowkami pomagają usuwać gnidy łatwiej niż innymi grzebieniami dostępnymi na rynku. Nie chciałabym używać żadnych innych grzebieni w naszych zabiegach.

„With 6 years in the industry, I only use the Nit Free Terminator Comb in my Treatment Clinic because the micro-grooved teeth help remove nits easier than other combs on the market. I won’t use any other comb during our treatments.”

Wendy Freeman, Peaks View Head Lice Treatment in Bedford, VA. U.S.A.

Nie zaufałabym żadnemu innemu grzebieniowi w moich zabiegach profesjonalnego usuwania wszy. 100% eliminacji w jeden dzień!

“I wouldn’t trust using any other comb in my professional lice removal treatments. 100% eradication in one day!”

Jennifer Gambino Kilduff, The Lice Chicks,Inc. Jefferson Valley, NY. www.thelicechicks.com

Od 3 lat jestem certyfikowanym technikiem usuwania wszy i testowałam różne grzebienie dostępne na rynku – absolutnie żaden nie może porównywać się z NItFree Terminator. Używam go w swoim salonie i sprzedaję moim klientom.

“I’ve been a certified lice Tech for 3 years and have tried a few different combs on the market- absolutely nothing compares to the Nit Free Terminator comb! It’s all I use in my salon and sell to my customers!”

Toni Haley, Właścicielka Lice Strategies in GrandePrairie, Alberta – Canada www.licestrategies.com

Wszystkie inne grzebienie są bezużyteczne. NitFree jest zaprojektowany do usuwania gnid i to robi

“All other combs are useless. The Nit Free comb is designed to remove eggs and it works!”

Denni Morse Hall www.thealaskaliceclinic.com

Call Now Button